1974 den beri
Üye Girişi

Beni hatırla

BOĞAZİÇİ AİLESİ


1974 yılında et ve et ürünleri imalat ve pazarlama üzerine kurulan ve kuruluşundan itibaren hijyen ve kalitenin yanında islami uygunluğu esas alan firmamız yerel pazarda çok geçmeden kendisine yer edinmeyi başarmıştır.

Bu başarının, tedarik aşamasından başlayarak ham madde ve malzeme konusunda ki kaliteli seçiciliğimizin ve bu seçiciliğin üretim süreci içerisinde zamanının en iyi ekip ve ekipmanlarıyla donatılmış fabrikasında da devam ederek müşteriye ulaşması ve sonrasındaki hizmetlerden kaynaklandığının bilincindeyiz.

Bu farkındalığımız sayesinde hizmet ettiğimiz kitleler ile büyüyerek bugün itibariyle Türkiye genelinde bölge temelli örgütlenmiş bulunmaktayız.

Sosyal sorumluluklarının da farkında olan Boğaziçi Ailesi çevresinde ki yerel ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarıyla iletişim ve çalışma halinde olarak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmeye çalışmaktadır.

Zengin ürün yelpazesi ve kalitesiyle müşterilerine ulaşan, bunun yanında sosyal sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeyi amaç edinen firmamız aldığı tebrik ve takdirler ile motive olarak yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız


Kalite standartlarımız, hammadde girişinden başlıyor.Gelen hammaddelerin hijyeni ve ambalajları girişte kontrol ediliyor. Malzemeler üretim badına girdiğinde, her aşamada çok sıkı standartlarda kontrol ediliyor. Bitmiş ürünler baştan sona gözden geçiriliyor. Fabrikamızda istatistiksel süreç ve kontrol teknikleri sıkı bir şekilde uygulanması sayesinde, istenen değişikliklerin yapılması ve ürünlerin geliştirilmesi mümkün oluyor.

Firmamız kaliteye verdiği önem kadar, yenilenmeyede önem veriyor. 1974 yılında sınırlı sayıdaki ürün yelpazesini, bugün itibari ile zenginleştirerek devam ediyor ve ürün çeşitini, kalite standartlarını, frigofirik dağıtım ağını her geçen gün dahada genişletiyor.

Firmamız tarafından konulmuş olan yüksek kalite standartlarından herkes faydalanıyor: Halkımız, Tüketicilerimiz, çalışanlarımız.

Özet olarak hamadde girişinden, üretimiden, depolanmasından, dağıtımından tüketicilerimizin sofralarına ulaşıncaya kadar her aşamada kalite standartları korunuyor.

Bizde tüketicilerimize kaliteli, hijyenik ürünler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ,
ISO 22000:2005 GIDA GÜVENLİĞİ,
MS 1500:2009 HELAL KESİM SERTİFİKALI TESİSLERİMİZDE ÜRETİM YAPILMAKTADIR.

VİZYON


Et ve et ürünlerini, modern teknoloji ışığında geleneksek kültür ile bağdaştırarak geçmiş ve gelecekte Türk Damak Tadı nı devam ettirmek.

MİSYON


Tam teşekküllü fabrika, teçhizat ve özverili personel kadromuzla, islami usuller kaidelerinin ışığında çağının standartlarına uygun ürün vermekte ve bu durumu daha da geliştirmenin gayreti içerisindeyiz.

İyi bir geleceğin sağlıklı nesillerle oluşacağının bilincinde ve bu neslin Türk Damak Tadını en iyi şekilde karşılayarak sosyal kuruluşlarla geleceğe yatırımın peşindeyiz.

Tüm hakları saklıdır. İDEAL BOĞAZİÇİ SUCUKLARI GIDA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. © 2011